Zachraňujte životy, ne svoje data!

Unikátní řešení na ochranu důležitých účtů v síti nyní pro nemocnice na 1 rok zdarma! 

Zatímco onemocnění COVID-19 ovlivňuje všední život každého z nás, nijak nenarušuje práci kybernetických zločinců. Hackeři útočí dál bez ohledu na nouzový stav nebo složitou zdravotní situaci v zemi. Ztráty dat a výrazné omezení chodu v českých nemocnicích v Benešově a Brně v posledních týdnech to jasně dokazují.  

V roce 2019 čelilo ve světě včetně České republiky hackerskému útoku 19 % zdravotnických zařízení.

 • Nemocnice jsou v době koronavirové pandemie atraktivní cíl. Ransomwary (vyděračské softwary) mají velkou šanci na zaplacení výkupného, které se zdá být rychlejší a levnější než obnovení systému a zašifrovaných dat. Nejlepší cestou je však o data nepřijít

 • Využijte bezpečnostní řešení AdmPwd.E a minimalizujte tak pravděpodobnost úspěšného útoku. Nyní řešení pro všechny počítače v síti na 1 rok zdarma. Poté cena od $1,2 za počítač ročně, dle počtu spravovaných počítačů v organizaci.  

 • Řešení využívá například část holdingu Berkshire Hathaway Warrena Buffetta, Novartis, Viroclinics, nebo část skupiny Lufthansa, dále světový producent hliníku Alcoa nebo Tyson Foods, přední světový zpracovatel kuřecího, hovězího a vepřového masa.

Co je AdmPwd.E?

 • Upravují bezpečnost a obměnu hesel důležitých účtů především interní směrnice? AdmPwd.E vynutí jejich dodržování. 

laboratory-3827738_1920.jpg
 • Vede nutnost použít silné heslo a pravidelně ho obměňovat k tomu, že administrátoři si musí hesla poznamenávat? Ať už do telefonu, počítače nebo na papír? AdmPwd.E si je pamatuje v šifrované podobě, takže se nedají zneužít. Nikdo si nemusí nikam nic psát. 

 • Vede předchozí bod k tomu, že administrátoři si práci ulehčují a volí hesla podle odhalitelného schématu? AdmPwd.E bude generovat náhodná hesla automaticky podle předem nakonfigurovaných parametrů jako je komplexita a platnost.  

 • Dokáže se útočník po vniknutí do sítě dostat k důležitým účtům a zašifrovat data? AdmPwd.E toto riziku výrazně eliminuje! 

 • #ZachraňujteŽivotyNeData 

AdmPwd.E nyní používají firmy na čtyřech kontinentech, ve více než sedmnácti světových zemích. V tuto chvíli chrání řešení od GreyCorbel citlivá data více než sto milionů počítačů po celém světě. 

Instalace nezabere víc jak 1 manday a zvládnete ji sami

Stáhněte serverovou část: zde

Nainstalujte serverovou část (zpravidla na Domain Controller)

Nakonfigurujte serverovou část (připravené powershell cmdlets) 

GreyCorbel Solutions

we do cyber-security paintless

Stáhněte klientskou část: zde

Distribuujte a nainstalujte klientskou část na spravované počítače

Pokud si nebudete vědět rady,

můžete se podívat na postup na videu: odkaz

nebo napište na e-mail roman.sebranek@greycorbel.com.  

G blue.png

Koho a jak dlouho budu zaučovat?

 • Lokální administrátor žádnou změnu nepozná, systém běží “na pozadí”. Správce systému si pak velmi rychle osvojí práci s administrátorskou konzolí.   

Technické požadavky na systém

 • Windows infrastruktura

 • Active Directory